Розпорядження № 43 від 18.02.2016 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів та затвердження проектів землеустрою...

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

18.02.2016

 

№ 43

Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів

 

 

 

Розглянувши заяви, проекти та технічну документацію із землеустрою, керуючись статтями 17, 59, 122, 123, 124, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до положень Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про аквакультуру», «Про землеустрій», статті 51 Водного кодексу України, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 №99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.05.2013 за №775/23307, та протоколу комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 22.01.2016 №4:

 

1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів громадянам згідно з додатком 1.


2. Затвердити фізичній - особі підприємцю Репецькому Федору Миколайовичу проект із землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта та надати в оренду терміном на 10 років для рибогосподарських потреб, земельну ділянку водного фонду загальною площею 55,9013 га, на території Никонівської сільської ради Бердичівського району кадастровий номер земельної ділянки 1820884202:03:002:1006, та встановити орендну плату у розмірі 4,5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.


3. Затвердити громадянину Грищуку В’ячеславу Борисовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки водного фонду в натурі (на місцевості) та надати в оренду терміном на 49 років для рибогосподарських потреб водний об’єкт загальною площею 5,2252 га, на території Старокотельнянської сільської ради Андрушівського району кадастровий номер земельної ділянки 1820388300:06:000:0370, і встановити орендну плату у розмірі 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.


4. Фізичним - особам підприємцям, громадянам, яким затверджуються проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок водного фонду державної власності в натурі (на місцевості) надати управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації розроблену та затверджену в установленому порядку технічну документацію з нормативно -грошової оцінки земельної ділянки.


5. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації після виготовлення та погодження паспорта водного об’єкта укласти з вище - зазначеними орендарями, договори оренди водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками.


6. Доручити Житомирській районній державній адміністрації розірвати договори оренди земельних ділянок водного фонду та водних об’єктів з громадянами, підприємцями та підприємствами згідно з додатком 2.


7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців