Розпорядження № 431 від 07.11.2017 "Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю"

8.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

07.11.2017

 

№ 431

Про відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», розпорядження Президента України від 28.11.1992 №185/92-рп «Про відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні», з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, громадських та інших організацій до проблем осіб з інвалідністю, надання особам з інвалідністю рівних з усіма громадянами можливостей для участі у політичній, в економічній і соціальній сферах життя:

 

1. Затвердити заходи щодо посилення соціального захисту громадян з обмеженими фізичними можливостями (додаються).

 

2. Райдержадміністраціям, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням облдержадміністрації: охорони здоров’я, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, обласному центру зайнятості, Житомирському державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству забезпечити виконання затверджених заходів у визначені терміни.

 

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечувати висвітлення заходів щодо проведення в області Міжнародного дня інвалідів.

 

4. Райдержадміністраціям, управлінням облдержадміністрації: охорони здоров’я, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам, обласному відділенню Фонду соціального захисту інвалідів, обласному центру зайнятості, Житомирському державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємству про хід виконання розпорядження проінформувати департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації до 19 грудня 2017 року для подальшого узагальнення та інформування облдержадміністрації до 29 грудня 2017 року. 

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців