Розпорядження № 44/11 від 18.02.2016 "Про затвердження нового складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області"

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ЖИТОМИРСЬКА

ОБЛАСНА РАДА

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради

 

 

18.02.2016

 

№ 44/11

Про затвердження нового складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.7 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з кадровими змінами:

 

1. Затвердити новий склад регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області, утвореної розпорядженням голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 09.04.2015 №115/13 згідно з додатком.

 

2. Визнати такими, що втратили чинність, п.1. розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 09.04.2015 № 115/13 «Про створення регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області» у частині затвердження складу регіональної робочої групи, та від 06.05.2015 №139/18 «Про внесення змін до складу регіональної робочої групи з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області».

 

 

Голова обласної державної

адміністрації

  Голова обласної ради
     
С.О. Машковський   А.В. Лабунська

 

 

Завантажити розпорядження

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

До уваги переселенців

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Чорнобильські дзвони, 30 років потому

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців