Розпорядження № 448 від 15.11.2017 "Про утворення обласної комісії для розгляду заяв та документів, поданих суб’єктами господарювання щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які ..."

21.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

15.11.2017

 

№ 448

Про утворення обласної комісії для розгляду заяв та документів, поданих суб’єктами господарювання щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які провадять діяльність у містах обласного значення

 

 

 

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (зі змінами):


1. Утворити обласну комісію для розгляду заяв та документів, поданих суб’єктами господарювання щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, які провадять діяльність у містах обласного значення (далі - комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Комісії у своїй діяльності керуватись постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства” (із змінами).


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців