Розпорядження № 45 від 02.02.2018 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із ..."

8.02.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

02.02.2018

 

№ 45

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, у постійне користування, припинення користування земельною ділянкою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, продаж земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши матеріали про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічних документацій із землеустрою, поновлення, укладання та розірвання договорів оренди землі, передачу у постійне користування та припинення права постійного користування земельними ділянками, затвердження експертних грошових оцінок земельних ділянок, продаж земельних ділянок, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколом комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 25.01.2018 № 14

 

1. Надати Комунальному підприємству «Коростишівське архітектурно-планувальне бюро» дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,07 га, що знаходиться на території Коростишівської міської ради за межами населеного пункту із земель оздоровчого призначення.

 

2. Надати дозвіл ТОВ «Солар Тайм» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки категорії земель промисловості транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення державної власності в оренду із зміною цільового призначення «для розміщення та експлуатації, основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» (код КВПЦЗ 11.02) на «для розміщення будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код КВЦПЗ 14.01) за кадастровим номером 1822855100:12:000:0013площею 100,0000 га, що знаходиться на території Лугинського району Житомирської області, за межами населених пунктів Лугинської селищної ради.

 

3. Надати підприємствам дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою за переліком згідно з додатком 1.

 

4. Затвердити підприємствам та фізичним особам – підприємцям, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за переліком згідно з додатком 2.

 

5. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Полісся зернопродукт» земельну ділянку кадастровий номер 1822085900:01:000:1275 площею 6,5924 га, що знаходиться на території Станишівської сільської ради Житомирського району, встановивши орендну плату на період будівництва, але не більше 3 років з дня видання даного розпорядження про передачу в оренду – 1% від нормативної грошової оцінки, на подальший термін дії договору – 3% від нормативної грошової оцінки.

 

6. Встановити товариству з обмеженою відповідальністю «Рихальський завод сухого молока» орендну плату за користування земельною ділянкою кадастровий номер 1825883200:03:000:0937 площею 0,6778 га, що знаходиться розташована на території Карповецької сільської ради Чуднівського району у розмірі 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

7. Погодити припинення права користування земельними ділянками підприємствам за переліком згідно з додатком 3.

 

8. Передати у постійне користування земельні ділянки несільськогосподарського призначення підприємствам та установам за переліком згідно з додатком 4.

 

9. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення фізичним особам – підприємцям та підприємствам за переліком згідно з додатком 5.

 

10. Затвердити фізичним особам – підприємцям звіти про експертну грошову оцінку земельних ділянок за переліком згідно з додатком 6.

 

11. Продати фізичним особам – підприємцям земельні ділянки за переліком згідно з додатком 7.

 

12. Доручити заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Ясюнецькому О.О. укладати, розривати, змінювати, поновлювати, продовжувати в інтересах держави в особі Житомирської облдержадміністрації договори оренди землі з підприємствами за переліком згідно з додатком 4.

 

13. Доручити головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельні ділянки за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельних ділянок.

 

14. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з організаціями, установами, підприємствами та фізичними особами-підприємцями договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або у фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства мають право виконувати роботи з експертної грошової оцінки землі.

 

15. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою, замовити виконання землевпорядної документації у фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.

 

16. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким переданов оренду земельні ділянки повернути до Житомирської обласної державної адміністрації примірник договору оренди із відміткою про реєстрацію права оренди.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців