Розпорядження № 45 від 14.02.2015 "Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2015 році"

Версія для друку
711

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.02.2015

 

№ 45

Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2015 році

 

 

З метою реалізації вимог статті 54 Закону України «Про охорону земель», статті 9 Закону України  «Про державний контроль за використанням та охороною земель» щодо проведення моніторингу грунтів та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення:

 

1. Рекомендувати Житомирській філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» провести в 2015 році агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення на площі 110,5 тис. га у сільськогосподарських підприємствах усіх форм власності та організаційно – правових форм господарювання, земель запасу та резерву Романівського, Червоноармійського, Черняхівського, Житомирського, Коростишівського, Брусилівського районів та проінформувати облдержадміністрацію про хід виконання польових робіт до 25.11.2015 та лабораторних і камеральних – до 25.05.2016.

 

2. Райдержадміністраціям вищезазначених районів ужити організаційні заходи щодо забезпечення своєчасного проведення Житомирською філією ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.

 

3. Рекомендувати сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та організаційно – правових форм господарювання, управлінням агропромислового розвитку, сільським і селищним радам укласти відповідні угоди з Житомирською філією ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» на проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, що буде здійснюватися за кошти державного бюджету та землекористувачів відповідно до пункту 6.2. Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 №51, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за №383/8982.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г.В. 

 

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

 

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців