Розпорядження № 46 від 05.02.2018 "Про розвиток інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі Житомирської області "

8.02.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

05.02.2018

 

№ 46

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, у постійне користування, припинення користування земельною ділянкою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, продаж земельних ділянок

 

 

 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації»,  «Про інвестиційну діяльність», «Про інноваційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про захист іноземних інвестицій в Україні», «Про зовнішньоекономічну діяльність», Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 19.03.2015 № 1403, Плану  заходів на 2018 – 2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року, затвердженого рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 413 та з метою стимулювання залучення інвестицій у розвиток агропромислового комплексу області, підвищення життєвого рівня населення, його зайнятості, вирішення соціальних проблем

 

1. Затвердити план заходів щодо розвитку інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі Житомирської області на 2018-2020 роки (далі – заходи), що додаються.

 

2. Райдержадміністраціям забезпечити виконання заходів та інформувати управління агропромислового розвитку облдержадміністрації про хід їх виконання щопівроку до 15 липня та 15 січня.

 

3. Управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації про хід виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію щопівроку до 25 липня та 25 січня.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців