Розпорядження № 46 від 15.02.2017 "Про стан ведення військового обліку громадян на території Житомирської області у 2016 році та завдання на 2017 рік"

17.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

15.02.2017

 

№ 46

Про стан ведення військового обліку громадян на території Житомирської області у 2016 році та завдання на 2017 рік

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 18, 21 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статей 33, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921:


1. Затвердити План заходів щодо забезпечення функціонування системи військового обліку на території області у 2017 році (далі - план заходів) (додається).


2. Утворити комісію для перевірок стану військового обліку на території області (далі-комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

 

3. Затвердити План проведення перевірок стану військового обліку на території Житомирської області у 2017 році (далі – план перевірки) (додається).


4. Комісії у своїй діяльності керуватися вимогами Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921, та іншими нормативно-правовими актами щодо здійснення перевірок стану військового обліку громадян України та організації бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.


5. Районним державним адміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам:

1) провести аналіз стану військового обліку на відповідній території та вжити заходів щодо його поліпшення;

2) довести до відома керівників підприємств, установ та організацій на території району (міста) план заходів і план перевірки для їх виконання.

 

6. Виконавцям розпорядження про проведену роботу інформувати сектор мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації до 01 лютого 2018 року для узагальнення та інформування облдержадміністрації до 15 лютого 2018 року.


7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців