Розпорядження № 460 від 27.11.2017 "Про щорічні заходи щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень у новорічні свята"

28.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

27.11.2017

 

№ 460

Про щорічні заходи щодо
реалізації ялинок та охорони
хвойних насаджень у новорічні свята

 

 

 

З метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах області в період новорічних свят та впорядкування централізованої реалізації новорічних ялинок, згідно зі ст.ст. 16, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 19, 31 Лісового кодексу України


1. Райдержадміністраціям, рекомендувати Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» :


1) Для реалізації новорічних ялинок щороку до 15 грудня утворювати торговельні пункти у спеціально визначених місцях біля контор лісництв, розсадників, на рекреаційних майданчиках уздовж автошляхів області, на ринках сіл, селищ та міст.


2) Заготівлю ялинок проводити на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубці, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.


3) Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2009 № 1090-р «Про схвалення Концепції створення єдиної державної системи електронного обліку деревини» відпуск новорічних ялинок здійснювати з обов’язковим маркуванням самоклейними етикетками зі штрих-кодом.


4) Довести до населення через засоби масової інформації вимоги природоохоронного законодавства та порядку купівлі новорічних ялинок.


2. Райдержадміністраціям, рекомендувати державній екологічній інспекції в Житомирській області, Головному управлінню Національної поліції у Житомирській області, Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс»:


1) Утворювати штаби для організації і проведення охоронних заходів, до складу яких включити представників лісогосподарських підприємств, органів внутрішніх справ та екологічних інспекцій.


2) Із представників вищезгаданих організацій утворювати рейдові групи для виявлення фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду області, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.


3) Організовувати та проводити на контрольних постах та перехрестях доріг перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок. У разі виявлення порушень винних осіб притягувати до відповідальності згідно з діючим законодавством.


4) Здійснювати належний контроль за вирубуванням хвойних насаджень на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення.


3. Рекомендувати Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства щороку до 20 січня інформувати облдержадміністрацію про виконання розпорядження. 

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців