Розпорядження № 461 від 27.11.2017 "Про впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки у Житомирській області"

28.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

27.11.2017

 

№ 461

Про впровадження Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки у Житомирській області

 

 

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року № 526-р «Про Національну стратегію реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки та план заходів з реалізації її І етапу»:

 

1. Утворити міжвідомчу робочу групу з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Житомирській області та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Райдержадміністраціям, рекомендувати міським радам, об’єднаним територіальним громадам до 01.12.2017 забезпечити проведення комплексного аналізу захисту прав дітей в районі, місті, територіальній громаді.


3. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації, управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, департаменту праці і соціального захисту населення облдержадміністрації, службі у справах дітей облдержадміністрації до 01.12.2017 забезпечити проведення моніторингу закладів інституційного догляду та виховання дітей.


4. Службі у справах дітей облдержадміністрації до 11.12.2017 проінформувати облдержадміністрацію про результати проведення аналізу захисту прав дітей в області.


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців