Розпорядження № 465 від 28.11.2017 "Про утворення комісії з проведення децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення"

30.11.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

28.11.2017

 

№ 465

Про утворення комісії
з проведення децентралізації
управління автомобільними
дорогами загального
користування місцевого значення

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України ,,Про місцеві державні адміністрації”, законів України ,,Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування”, ,,Про управління об'єктами державної власності”, Положення про порядок передачі об'єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482, та наказу Державного агентства автомобільних доріг від 10.11. 2017 № 421:


1. Утворити комісію з проведення децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення та затвердити її склад згідно з додатком.


2. Покласти з 01.01.2018 реалізацію повноважень Житомирської обласної державної адміністрації у сфері управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення в межах області на управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації.


3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 02.10.2017 № 386 ,,Про утворення робочої групи з проведення децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення”.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців