Розпорядження № 468 від 30.11.2017 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою..."

4.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

30.11.2017

 

№ 468

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, у постійне користування, припинення користування земельною ділянкою

 

 

 

 

Розглянувши проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок,  технічну документацію із землеустрою, матеріали щодо поновлення та укладання договорів оренди землі, припинення права постійного користування земельними ділянками, надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічної документації із землеустрою, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколом комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 13.11.2017 № 11

 

1. Надати підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам та фізичним особам – підприємцям дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності за переліком згідно з додатком 1.

 

2. Затвердити товариству з додатковою відповідальністю «Березівський кар’єр» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 1822086300:01:000:1228, площею 6,1557 га, що знаходиться на території Садківської сільської ради Житомирського району.

 

3. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі                            (на місцевості) підприємствам та установам за переліком згідно з додатком 2.

 

4. Затвердити технічну документацію із землеустрою підприємствам та установам за переліком згідно з додатком 3.

 

5. Передати в оренду земельні ділянки підприємствам та фізичним особам за переліком згідно з додатком 4.

 

6. Погодити підприємствам припинення права користування земельними ділянками за переліком згідно з додатком 5.

 

7. Доручити заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Ясюнецькому О.О. укладати, розривати, змінювати, поновлювати, продовжувати в інтересах держави в особі Житомирської облдержадміністрації договори оренди землі з підприємствами, фізичними особами – підприємцями за переліком згідно з додатком 4.

 

8. Доручити головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельні ділянки за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельних ділянок. 

 

9. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою, замовити виконання землевпорядної документації у фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою. 

 

10. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким передано в оренду земельні ділянки повернути до Житомирської обласної державної адміністрації примірник договору оренди із відміткою про реєстрацію права оренди.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців