Розпорядження № 485 від 11.12.2017 "Про переведення громадян на інше місце проходження альтернативної служби та звільнення з альтернативної служби"

13.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

11.12.2017

 

№ 485

Про переведення громадян на інше місце
проходження альтернативної служби та
звільнення з альтернативної служби

 

 

 

 

Відповідно до ст. 35 Конституції   України, ст.ст. 6, 13, 41  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 18 Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами),  п.п. 38, 41  Положення про порядок проходження альтернативної  (невійськової) служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066, (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 №180), та враховуючи рішення комісії у справах альтернативної (невійськової) служби департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації  від 27.11.2017 № 14

 

1. Перевести  гр. Дем’янця Максима Васильовича,  06 жовтня 1994 року народження, члена  релігійної організації Свідків Єгови в Україні, освіта професійно-технічна, призовника Коростишівського об’єднаного  міського  військового комісаріату, для подальшого  проходження альтернативної (невійськової) служби строком 13 місяців 15 днів з КП «Коростишівська комунальна служба» у Коростишівську гуманітарну гімназію № 5 ім. Т.Г. Шевченка Коростишівської  міської ради  електриком. Домашня адреса: м. Коростишів, вул. Гелевея, 103.

 

Строк служби визначити з 8 грудня 2017 року по 23 січня 2019 року.

 

2. Звільнити з 8 грудня  2017 року з альтернативної  (невійськової)  служби  у зв’язку із закінченням термінів її проходження    гр.  Карпуся  Миколу  Петровича,   19 грудня 1991 року народження,  члена релігійної організації Адвентистів Сьомого Дня, освіта вища (спеціаліст), призовника Житомирського об’єднаного міського  військового комісаріату, який  проходить  альтернативну (невійськову) службу строком 18 місяців у комунальному підприємстві «Житомирський водоканал» слюсарем – ремонтником. Домашня адреса: Житомирський район, смт Озерне, вул. Авіаційна, 58, кв.23.

 

3.  Рекомендувати адміністраціям підприємств, де громадяни Дем’янець М.В. та Карпусь М.П. проходять альтернативну (невійськову) службу:

 

1) Припинити дію строкових трудових договорів,  укладеного з ними на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудових книжках  про строк проходження альтернативної  (невійськової) служби.

 

2) Копію наказів про звільнення надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації    та у відповідний військовий комісаріат.

 

4. Адміністрації Коростишівської гуманітарної гімназії № 5 ім. Т.Г. Шевченка Коростишівської міської ради,  де  гр. Дем’янець М.В. буде проходити альтернативну (невійськову) службу,  укласти з ним строковий трудовий договір  на період служби та щокварталу, не пізніше ніж до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом,  надавати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відомості про використання робочого часу за адресою: 10014, м.Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, каб.122.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації  Лагуту Я.М.

 

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців