Розпорядження № 49 від 15.02.2017 "Про перерахування грошової допомоги"

17.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

15.02.2017

 

№ 49

Про перерахування грошової допомоги

 

 

 

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», за рахунок передбачених в обласному бюджеті коштів на реалізацію Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області, учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2017 році, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016 № 420, та відповідно до протоколу засідання робочої групи від 03.02.2017 № 1, утвореної розпорядженням голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 28.03.2014 № 58/18 (зі змінами):

 

1. Департаменту фінансів облдержадміністрації перерахувати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації кошти для надання допомоги на ендопротезування учасникам антитерористичної операції у сумі 150 000,00 грн.


2. Департаменту праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації перерахувати кошти для надання допомоги на ендопротезування учасникам антитерористичної операції згідно з поданими документами та розрахунками:


комунальній установі «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради виділити 150 000,00 грн., на придбання двох ендопротезів кульшових суглобів. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців