Розпорядження № 495 від 14.12.2017 "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою..."

19.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.12.2017

 

№ 495

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, затвердження проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою, передачу земельних ділянок в оренду, у постійне користування, припинення користування земельною ділянкою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, продаж земельних ділянок

 

 

 

Розглянувши матеріали щодо надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, технічних документацій із землеустрою, поновлення, укладання та розірвання договорів оренди землі, передачу у постійне користування та припинення права постійного користування земельними ділянками, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічні документації із землеустрою, керуючись статтями 17, 79-1, 92, 122, 123, 124, 134, 141, 186, 186-1 Земельного кодексу України, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про землеустрій», «Про оцінку землі», «Про оренду землі», згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 № 381 «Про затвердження Порядку здійснення розрахунків з розстроченням платежу за придбання земельної ділянки державної та комунальної власності», від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», протоколом комісії по розгляду звернень підприємств, організацій, установ і громадян щодо надання в користування земельних ділянок та водних об’єктів від 30.11.2017 № 12


1. Надати фізичним особам та фізичним особам – підприємцям дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності за переліком згідно з додатком 1.


2. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок підприємствам за переліком згідно з додатком 2.


3. Надати фізичним особам – підприємцям та установам дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у натурі (на місцевості) за переліком згідно з додатком 3.


4. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) підприємствам та установам за переліком згідно з додатком 4.


5. Передати в оренду земельні ділянки підприємствам за переліком згідно з додатком 5.


6. Погодити підприємствам та установам припинення права користування земельними ділянками за переліком згідно з додатком 6.


7. Передати у постійне користування земельні ділянки установам за переліком згідно з додатком 7.


8. Надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення фізичним особам – підприємцям та фізичним особам за переліком згідно з додатком 8.


9. Затвердити фізичній особі – підприємцю Залужному Ярославу Вікторовичу звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 1824085600:03:000:0514 площею 1,4150 га, землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оброни та іншого призначення, що знаходиться на території Суслівської сільської ради Новоград-Волинського району.


10. Продати фізичній особі – підприємцю Залужному Ярославу Вікторовичу земельну ділянку кадастровий номер 1824085600:03:000:0514 площею 1,4150 га вартість земельної ділянки – 354316 грн.


11. Доручити заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Ясюнецькому О.О. укладати, розривати, змінювати, поновлювати, продовжувати в інтересах держави в особі Житомирської облдержадміністрації договори оренди землі з підприємствами за переліком згідно з додатком 5.


12. Доручити головам районних державних адміністрацій, за місцем розташування земельних ділянок, у разі потреби, зареєструвати право власності на земельні ділянки за державою в особі Житомирської обласної державної адміністрації та підписувати усі необхідні документи, у тому числі заяви для проведення державної реєстрації земельних ділянок.


13. Районним державним адміністраціям, за місцем розташування земельних ділянок, укласти з організаціями, установами, підприємствами та фізичними особами-підприємцями договори про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки і замовити проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок у юридичних осіб або у фізичних осіб-підприємців, які у відповідності з вимогами законодавства мають право виконувати роботи з експертної грошової оцінки землі.


14. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою, замовити виконання землевпорядної документації у фізичних осіб-підприємців або юридичних осіб, які у відповідності з вимогами законодавства є розробниками документації із землеустрою.


15. Організаціям, установам, підприємствам та фізичним особам-підприємцям, яким передано в оренду земельні ділянки повернути до Житомирської обласної державної адміністрації примірник договору оренди із відміткою про реєстрацію права оренди.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців