Розпорядження № 496 від 14.12.2017 "Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей"

18.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.12.2017

 

№ 496

Про заходи щодо проведення

Новорічних і Різдвяних свят

для дітей 

 

 

 

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», п.2.5 заходів обласної комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 22.12.2016 № 425, з метою належної організації змістовного дозвілля школярів та молоді у Новорічні і Різдвяні свята, у період зимових канікул 2017-2018 року, формування національної свідомості та ідентичності, відродження духовності і збереження традицій народу:

 

1. Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації; управлінням облдержадміністрації: сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я, освіти і науки, культури; службі у справах дітей облдержадміністрації, райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам забезпечити:


1) проведення в населених пунктах області концертів, обрядових вистав, театральних постановок, інших дійств для дітей до дня Святого Миколая, Новорічних і Різдвяних свят;


2) відвідання зазначених заходів, насамперед дітьми-сиротами; дітьми, позбавленими батьківського піклування; дітьми з інвалідністю; дітьми, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітьми військовослужбовців; працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітьми загиблих Героїв Небесної Сотні та загиблих шахтарів; дітьми із малозабезпечених і багатодітних сімей; дітьми, які залишилися без догляду; обдарованими дітьми; дітьми, зареєстрованими як внутрішньо переміщені особи; дітьми, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операції із врученням їм дитячих новорічних подарунків;


3) відвідання школярами під час зимових канікул театрів, кінотеатрів, музеїв, інших закладів культури і мистецтва та організацію для них екскурсій, туристичних поїздок Україною;


4) відкриття в грудні 2017 року свята Новорічної ялинки в м.Житомирі, у районних центрах і містах області.


2.Управлінню сім’ї, молоді та спорту, управлінню культури облдержадміністрації, рекомендувати Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера за участю керівництва обласної державної адміністрації забезпечити підготовку та проведення 19 грудня 2017 року обласного заходу для дітей пільгових категорій «Святий Миколай, до нас у гості завітай»; 26 грудня 2017 року у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги - свята Нового року під патронатом голови облдержадміністрації.


3.Управлінню сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації забезпечити участь дітей пільгових категорій області у новорічних святкових виставах, організатором яких є Міністерство соціальної політики України, органи виконавчої влади, громадські та благодійні організації.


4. Управлінню сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації в грудні 2017 року організувати проведення новорічної зустрічі для дітей (в тому числі молоді 18-23 роки, які навчаються у навчальних закладах на денному стаціонарі) батьки яких, загинули в антитерористичній операції, за участю керівництва області.


5. Службі у справах дітей облдержадміністрації, забезпечити проведення новорічних свят для дітей, які перебувають у комунальній установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.


6. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити участь дітей, які перебувають у закладах інтернатного типу, у новорічних святкових виставах, придбання та вручення їм новорічних подарунків.


7. Рекомендувати головному управлінню Національної поліції у Житомирській області, управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області, їх територіальним органам забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних заходів, приділивши особливу увагу питанням дотримання вимог безпеки дорожнього руху та протипожежної безпеки.


8.Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, рекомендувати Житомирській регіональній дирекції Національної телекомпанії України забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят та організацію під час зимових канікул показу по обласному телебаченню цікавих пізнавальних, розважальних програм, дитячих та юнацьких фільмів.


9.Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації організувати надання, у разі потреби, медичної допомоги учасникам новорічних і різдвяних заходів. Чергування карети швидкої допомоги 19 та 26 грудня під час проведення свята Новорічної ялинки.

 

10. Райдержадміністраціям, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управлінням облдержадміністрації: охорони здоров’я, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, освіти і науки, культури, службі у справах дітей облдержадміністрації, рекомендувати міськвиконкомам, управлінню Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Житомирській області, головному управлінню Національної поліції у Житомирській області, Житомирській обласній філармонії імені С. Ріхтера, Житомирській регіональній дирекції Національної телекомпанії України, до 20 січня 2018 року поінформувати управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації про хід виконання розпорядження.

 

11. Управлінню сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації до 01 лютого 2018 року подати облдержадміністрації інформацію про стан виконання розпорядження.


12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців