Розпорядження № 498 від 14.12.2017 "Про затвердження Розподілу стабілізаційної дотації з державного бюджету між місцевими бюджетами області у 2017 році"

19.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

14.12.2017

 

№ 498

Про затвердження Розподілу
стабілізаційної дотації з державного
бюджету між місцевими бюджетами
області у 2017 році

 

 

 

Відповідно до Порядку та умов надання стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року №727 „Деякі питання стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам” (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №873), статей 6, 39, 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови облдержадміністрації від 25 жовтня 2016 року № 348 „Про затвердження порядку та розподілу стабілізаційної дотації з державного бюджету місцевим бюджетам області”:

 

1. Затвердити Розподіл стабілізаційної дотації з державного бюджету між місцевими бюджетами області у 2017 році згідно з додатком.


2. Районним державним адміністраціям, рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити під час виконання бюджету проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівників бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з таких виплат.


3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців