Розпорядження № 505 від 19.12.2017 "Про затвердження плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік "

26.12.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

19.12.2017

 

№ 505

Про затвердження плану комплектування
навчально-методичного центру цивільного
захисту та безпеки життєдіяльності
Житомирської області слухачами з
функціонального навчання у сфері
цивільного захисту на 2018 рік

 

 

 

З метою організації та проведення в області навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", відповідно до статті 91 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року № 11, Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819, Типового положення про територіальні курси, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 29 травня 2014 року № 523, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13 червня 2014 року за № 624/25401, Положення про організацію навчального процесу з функціонального навчання, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 21 жовтня 2014 року № 1112, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2014 року за № 1398/26175:1. Затвердити план комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік (далі − План комплектування), що додається.

 

2. Управлінню цивільного захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та дієвий контроль щодо виконання Плану комплектування.

 

3. Керівникам місцевих ланок обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту − головам районних державних адміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення:1) Забезпечити виконання Плану комплектування в повному обсязі.


2) Здійснювати постійний контроль за своєчасним направленням на навчання визначених планом комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області категорій слухачів керівного складу та фахівців у сфері цивільного захисту.


3) Щокварталу, не пізніше ніж до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати управлінню цивільного захисту населення обласної державної адміністрації інформацію про виконання Плану комплектування.


4) Надати до 05 вересня 2018 року до навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області заявки на функціональне навчання у 2019 році за встановленою формою (додається).

 

4. Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області в межах компетенції забезпечити проведення функціонального навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, відповідно до Плану комплектування.

 

5. Управлінню цивільного захисту населення обласної державної адміністрації інформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 05 грудня 2018 року.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців