Розпорядження № 51 від 16.02.2015 "Про направлення громадян на альтернативну службу та звільнення з альтернативної служби"

Версія для друку
1334

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.02.2015

 

№ 51

Про  направлення  громадян на альтернативну службу та звільнення з альтернативної служби

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 1999 р. № 2066 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо застосування Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», (із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 180):

 

1. Направити для подальшого проходження альтернативної (невійськової) служби гр. Демянюка Віктора Вікторовича, 3 червня 1993 року народження, призовника Баранівсько - Романівського об’єднаного районного військового комісаріату, члена релігійної громади Свідків Єгови, який проходив альтернативну службу з 28 травня 2013 року по 3 грудня 2013 року у ПАТ «Баранівське підприємство «Райагропромтехніка» підсобним робітником, з 4 грудня 2013 року по 10 лютого 2015 року службу не проходив у зв’язку з наявністю медичних протипоказань на певні види робіт, на ТОВ «ЕКО НОВА» м. Баранівка підсобним робітником. Домашня адреса: Баранівський район, с. Стара Гута, вул. Волянського, 30 (Зоряна,15).

Строк служби визначити з 16 лютого 2015 року по 16 лютого 2016 року.

 

2. Адміністрації підприємства, де буде проходити альтернативну (невійськову) службу гр. Демянюк В.В. укласти з ним строковий трудовий договір на період служби та щокварталу не пізніше ніж до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, надавати департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації відомості про використання робочого часу за адресою: 10014, м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122.

 

3. Звільнити з 16 лютого 2015 року з альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням термінів її проходження гр. Козлова Ігора Петровича, 12 жовтня 1993 року народження, освіта середня професійно - технічна, призовника Бердичівського об’єднаного районного військового комісаріату, члена Церкви Адвентистів сьомого дня, який з 28 листопада 2011 року проходив альтернативну (невійськову) службу строком 18 місяців у режимі неповного робочого часу (50%) у Скаківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Бердичівської районної ради прибиральником службових приміщень. Домашня адреса: Бердичівський район, с. Скаківка, вул. 8 Березня, 13;

 

4. Рекомендувати адміністрації Скаківської загальноосвітної школи І-ІІ ступенів Бердичівської районної ради:

1) Припинити дію строкового трудового договору, укладеного з гр. Козловим І.П., на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.
2) Копію наказу про звільнення гр. Козлова І.П надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (10014 м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122) та у відповідний військовий комісаріат.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

 

 

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців