Розпорядження № 51 від 17.02.2017 "Про проведення позапланового внутрішнього аудиту у відділі освіти Овруцької райдержадміністрації"

17.02.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

17.02.2017

 

№ 51

Про проведення позапланового внутрішнього аудиту у відділі освіти Овруцької райдержадміністрації 

 

 

 

Керуючись ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 №1247, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20.10.2011 №1219/19957 (далі - Стандарти внутрішнього аудиту), Порядку організації та проведення внутрішнього аудиту у Житомирській обласній державній адміністрації, її структурних підрозділах, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 09.06.2016 №174 (далі - Порядок), з метою забезпечення своєчасного реагування на проблеми, що виникають під час виконання у відділі освіти Овруцької райдержадміністрації покладених законодавством функцій і завдань:


1. Провести з 20.02.2017 по 31.03.2017 позаплановий фінансовий аудит та аудит відповідності в відділі освіти Овруцької райдержадміністрації на тему «Оцінка діяльності щодо законності та достовірності фінансової та бюджетної звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку та оцінка діяльності щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань збереження активів та управління майном» за період з 01.01.2014 по 31.12.2016 (місцезнаходження: 11101, Житомирська область, м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 31).


2. Утворити аудиторську групу в такому складі:
Лавренюк Олена Вадимівна - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації - керівник аудиторської групи;
Жигадло Валентина Володимирівна - головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації.


3. Затвердити програму позапланового фінансового аудиту та аудиту відповідності у відділі освіти Овруцької райдержадміністрації за період з 01.01.2014 по 31.12.2016 (додається).


4. Керівнику аудиторської групи:
1). Забезпечити проведення позапланового фінансового аудиту та аудиту відповідності згідно з вимогами Стандартів внутрішнього аудиту та Порядку.
2). Підготувати аудиторський звіт за результатами проведеного аудиту, проект якого передати для ознайомлення відповідальним посадовим особам відділу освіти Овруцької райдержадміністрації.
3). У разі потреби підготувати та надати відповідальним посадовим особам відділу освіти Овруцької райдержадміністрації рекомендації щодо вдосконалення діяльності відділу освіти Овруцької райдержадміністрації залежно від характеру встановлених недоліків та порушень.
4). Забезпечити здійснення моніторингу результатів впровадження аудиторських рекомендацій.


5. Начальнику відділу внутрішнього аудиту облдержадміністрації Козяру С.П. до 01.05.2017 надати голові обласної державної адміністрації доповідну записку, разом з аудиторським звітом про результати проведення позапланового аудиту.


6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців