Розпорядження № 515 від 26.12.2017 "Про затвердження регіонального плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2018 році"

2.01.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

26.12.2017

 

№ 515

Про затвердження регіонального

плану заходів з реалізації

правопросвітницького проекту

«Я маю право!» у 2018 році

 

 

 

Відповідно до ст. ст. 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 14.11.2017 №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках», та з метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння у підвищенні рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя:

 

1. Затвердити регіональний план заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право !» у 2018 році (додається).

 

2. Виконавцям плану забезпечити реалізацію заходів, передбачених регіональним планом у визначений строк та інформувати Головне територіальне управління юстиції у Житомирській області про їх виконання  щокварталу не пізніше ніж до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

3. Рекомендувати Головному територіальному управлінню юстиції у Житомирській області інформувати про хід виконання розпорядження облдержадміністрацію щокварталу не пізніше ніж до 30 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Ясюнецького О.О.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців