Розпорядження № 59 від 26.02.2015 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.07.2014 № 175"

Версія для друку
587

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

26.02.2015

 

№ 59

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 02.07.2014 № 175

 

 

 

З метою оперативного розгляду питань щодо прийняття та розміщення на території області громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції:


1. Внести зміни до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.07.2014 № 175 «Про створення та організацію роботи регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально-побутових питань» (із змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 28.08.2014 № 248, 04.09.2014 № 253), виклавши підпункт 2) пункту 3 та пункт 9 у новій редакції:


«2) згідно із встановленим порядком щоденне чергування здійснюється відповідальними працівниками департаментів облдержадміністрації: охорони здоров’я – Ільницькою Л.Р.; інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – Бондарчук Л.Л.; служби у справах дітей облдержадміністрації - Норинчак Н.М.; управління освіти і науки – Салімонович Ю.М. за адресою: майдан імені С.П.Корольова,1, каб. № 101 (тел. 47-44-69) в облдержадміністрації. Визначити відповідальною особою за координацію чергування Антонюка О.М. – заступника директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації».


У зв’язку з цим додаток 3 до вищезазначеного розпорядження «Інструкція відповідального чергового з оперативного розгляду питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції» вважати додатком 2.


«9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.».


2. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 2) пункту 3 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.07.2013 № 175 «Про створення та організацію роботи регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, та заходи щодо вирішення їх соціально – побутових питань».

 

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

 

 

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців