Розпорядження № 69 від 16.03.2016 "Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2016 році"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.03.2016

 

№ 69

Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського
призначення в 2016 році

 

 

 

Відповідно до статей 6, 13, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 54 Закону України «Про охорону земель», статті 9 Закону України «Про держаний контроль за використанням та охороною земель», з метою проведення моніторингу ґрунтів та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення:


1. Рекомендувати Житомирській філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» провести в 2016 році агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення на площі 90,0 тис.га у сільськогосподарських підприємствах усіх форм власності та організаційно- правових форм господарювання, земель запасу та резерву Олевського, Лугинського, Коростенського, Вол.-Волинського, Баранівського районів та поінформувати облдержадміністрацію про хід виконання польових робіт до 25.11.2016, лабораторних і камеральних робіт – до 25.05.2017.


2. Олевській, Лугинській, Коростенській, Вол.-Волинській, Баранівській райдержадміністраціям у межах повноважень сприяти Житомирській філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» у проведенні агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення у сільськогосподарських підприємствах усіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання.


3. Рекомендувати сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та організаційно-правових форм господарювання, сільським і селищним радам укласти відповідні угоди з Житомирською філією державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» на проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, що буде здійснюватися за кошти державного бюджету та землекористувачів відповідно до пункту 6.2 Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 №51, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за №383/8982.


4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г.В.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців