Розпорядження № 69 від 26.02.2018 "Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991 - травні та жовтні - листопаді 2018 року 2000 років народження у квітні - "

28.02.2018

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

26.02.2018

 

№ 69

Про надання, переоформлення

та анулювання ліцензій

 

 

 

Відповідно до статей 6, 27, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування", статей 15, 16 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", Указу Президента України від 15.02.2018 № 33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році": 

 

1. Провести в установленому порядку призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу у квітні - травні та            у жовтні - листопаді 2018 року.

 

2. Для керівництва районними та міськими призовними комісіями і здійснення контролю за їх діяльністю, утворити обласну призовну комісію та затвердити її склад згідно з додатком.

 

Засідання обласної призовної комісії в період проведення призову проводити щочетверга.

 

3. Районним державним адміністраціям та рекомендувати міськвиконкомам:

 

1) Утворити районні та міські призовні комісії відповідно  до статті 16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», затвердити їх персональний склад, графік засідань, порядок проведення та забезпечення заходів з організації призову громадян України на строкову військову службу.

 

2) Протягом березня – травня та вересня – листопада 2018 року організувати медичний огляд призовників 1991-2000 років народження.

 

3) Для проведення медичного огляду громадян, призову їх на строкову військову службу та відправки призваних до військових частин забезпечити військові комісаріати обладнаними призовними пунктами (дільницями), медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, виділити їм необхідну кількість лікарів, медперсоналу та технічних працівників.

 

4) Ужити заходів щодо:

 

здійснення поточних (капітальних у разі потреби)  ремонтів призовних дільниць відповідно до п.4 ст.43 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу";

 

сповіщення призовників про їх виклик у військові комісаріати та забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом згідно з вимогами пункту 37 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921;

 

проведення урочистих проводів призовників на строкову військову службу;

 

підтримання на призовних дільницях громадського порядку;

 

дотримання правил безпеки при перевезенні призовників.

 

4. Рекомендувати керівникам підприємств, закладів, установ незалежно від підпорядкування і форм власності згідно із пунктом 1 статті 21 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" забезпечити виплату громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом, вихідної допомоги у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01 січня календарного року.

 

5. Управлінню охорони здоров'я обласної державної адміністрації:

 

1) Забезпечити направлення за заявкою військового комісара Житомирського обласного військового комісаріату необхідної кількості лікарів і середнього медичного персоналу для комплектації військово-лікарської комісії обласного військового комісаріату, за якими зберігаються займана посада та середній заробіток за місцем постійної роботи на час роботи в обласному військовому комісаріаті.

 

2) Забезпечити районні (міські) призовні комісії і обласну медичну комісію медикаментами, інструментарієм та медичним обладнанням.

 

3) До 7 березня та до 10 жовтня 2018 року надіслати у районні (міські) військові комісаріати списки осіб, призовників 1991-2000 років народження, які знаходяться на лікуванні та обліку в обласних і районних лікувальних закладах.

 

4) Забезпечити визначення групи крові та резус-належності, обстеження на вірусний гепатит "В", "С", реакцію Вассермана (RW), СНІД-інфекцію, флюорографічне обстеження органів грудної клітки призовників у період проходження ними районних (міських) медичних і призовних комісій та на обласному збірному пункті - під час відправки їх до військових частин.

 

5) За результатами весняного та осіннього призовів на строкову військову службу 2018 року проаналізувати стан медичного обстеження призовників та поінформувати обласну призовну комісію.

 

6. Рекомендувати головному управлінню Національної поліції України в області:

 

1) Протягом березня-травня та вересня-листопада 2018 року за заявкою військового комісара Житомирського обласного військового комісаріату виділити наряд поліції для чергування на обласному збірному пункті.

 

2) Забезпечити розшук, затримання і доставку до районних (міських) військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку згідно з вимогами пункту 59 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921.

 

7. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

 

1) Оприлюднити дане розпорядження у засобах масової інформації.

 

2) Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації зміни до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" стосовно призовного віку, порядку надання відстрочок та звільнення від призову, акцентувати увагу на рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744 щодо унеможливлення залучення військовослужбовців   строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

 

8. Рекомендувати військовому комісару Житомирського обласного військового комісаріату поінформувати  облдержадміністрацію  про  хід  виконання  розпорядження до 26 червня та до 27 грудня 2018 року.

 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців