Розпорядження № 73 від 16.03.2016 "Про реформування друкованого засобу масової інформації «Житомирщина» та редакції газети «Житомирщина», співзасновником яких є обласна державна адміністрація"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

16.03.2016

 

№ 73

Про реформування друкованого засобу масової інформації «Житомирщина» та редакції газети «Житомирщина», співзасновником яких є обласна державна адміністрація

 

 

 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 4, 12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», на підставі пропозиції трудового колективу редакції газети «Житомирщина» стосовно способу реформування:

 

1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Житомирщина» та редакції газети «Житомирщина» шляхом перетворення редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з поверненням до обласного бюджету внеску облдержадміністрації в статутний фонд редакції газети «Житомирщина».

 

2. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації довести до відома Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Міністерство юстиції України, трудового колективу редакції газети «Житомирщина» про вихід із складу співзасновників друкованого засобу масової інформації «Житомирщина» та редакції газети «Житомирщина».

 

3. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:
1) Підготувати проект угоди (договору) про зміну складу співзасновників та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією газети «Житомирщина» після її перетворення відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та вимог цивільного законодавства України у суб'єкт господарювання.
2) Укласти договір із редакцією газети «Житомирщина» на висвітлення діяльності місцевих органів влади у друкованому засобі масової інформації «Житомирщина».

 

4. Рекомендувати т. в. о. головного редактора редакції газети «Житомирщина» Павлову Г. Л.:
1) Вжити відповідних заходів щодо повернення до обласного бюджету 43,3% внеску облдержадміністрації від загального статутного фонду редакції газети «Житомирщина».
2) Після включення редакції до переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі або з 1 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України.
3) Після державної реєстрації та внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні».

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я. М.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців