Розпорядження № 74 від 18.03.2016 "Про утворення робочої групи з питань протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

18.03.2016

 

№ 74

Про утворення робочої групи з питань протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», ст.6 і ст.20 Закону України «Про зовнішню трудову міграцію», ст.28 та п.9 ч.1 ст.39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення територіальної тристоронньої соціально-економічної ради від 22.12.2015:


1. Затвердити робочу групу з питань протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном у складі згідно з додатком.

 

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань протидії торгівлі людьми у сфері працевлаштування за кордоном (додається).

 

3. Райдержадміністраціям, рекомендувати міськвиконкомам:

 

1) З метою удосконалення трудової міграції громадян вживати заходів щодо підвищення рівня зайнятості населення та зниження безробіття шляхом збільшення обсягів залучення інвестицій, створення нових робочих місць з гідною заробітною платою та належними умовами праці, першочергового забезпечення молоді робочим місцем, підвищення рівня заробітної плати працюючих.

 

2) За результатами аналізу оголошень у засобах масової інформації забезпечити інформування департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації і правоохоронних органів щодо випадків незаконної діяльності суб’єктів господарської діяльності, які надають посередницькі послуги у працевлаштуванні громадян України за кордоном на території відповідних міст і районів (без ліцензії Міністерства соціальної політики України), та щодо наявності скарг на їх діяльність від окремих громадян.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців