Розпорядження № 79 від 03.03.2017 "Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2017 році"

7.03.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

03.03.2017

 

№ 79

Про проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в 2017 році

 

 

 

Відповідно до вимог статей 6, 13, 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 54 Закону України «Про охорону земель», статті 9 Закону України «Про держаний контроль за використанням та охороною земель», з метою проведення моніторингу ґрунтів та агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення


1. Рекомендувати Житомирській філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» провести в 2017 році агрохімічну паспортизацію земель сільськогосподарського призначення на площі 85,0 тис. га у сільськогосподарських підприємствах всіх форм власності та організаційно – правових форм господарювання, земель запасу та резерву Андрушівського, Бердичівського, Попільнянського і Ружинського районів згідно з планом (додається) та проінформувати облдержадміністрацію про хід виконання польових робіт до 25.11.2017 та лабораторних і камеральних – до 25.05.2018.


2. Райдержадміністраціям вищезазначених районів сприяти Житомирській філії державної установи « Інститут охорони ґрунтів України» у проведенні агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення.


3. Рекомендувати сільськогосподарським підприємствам усіх форм власності та організаційно – правових форм господарювання, сільським і селищним радам укласти відповідні угоди з Житомирською філією державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» на проведення агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення, що буде здійснюватися за кошти державного бюджету та землекористувачів відповідно до пункту 6.2 Положення про моніторинг ґрунтів на землях сільськогосподарського призначення, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики України від 26.02.2004 №51, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.03.2004 за №383/8982.


4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців