Розпорядження № 81 від 03.03.2017 "Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році"

14.03.2017

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

03.03.2017

 

№ 81

Про оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», п.9 ч.1 ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 26.01.2016 № 110, на виконання рішення колегії облдержадміністрації від 24.02.2017 та з метою належного проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року:


1. Затвердити План заходів з реалізації у 2017 році Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки (далі – План заходів), що додається.


2. Утворити обласний штаб з оперативного вирішення питань підготовки та організації оздоровлення дітей та затвердити його склад згідно з додатком.


3. Райдержадміністраціям, управлінням облдержадміністрації: сім’ї, молоді та спорту; охорони здоров’я; освіти і науки, культури, службі у справах дітей, обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, рекомендувати міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам, головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області, управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, управлінню Держпраці у Житомирській області, Житомирському обласному гендерному ресурсному центру Житомирської обласної ради, керівникам оздоровчих закладів:


1) Забезпечити своєчасне і в повному обсязі виконання зазначеного Плану заходів.


2) Протягом квітня - вересня 2017 року щомісяця до 3 числа наступного періоду подавати управлінню сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації інформацію про хід виконання Плану заходів, для подальшого узагальнення та інформування щомісяця до 10 числа обласної державної адміністрації.


4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

І.П. Гундич

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців