Розпорядження № 83 від 18.03.2015 "Про реалізацію інженерно-технічних заходів цивільного захисту"

Версія для друку
890

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

18.03.2015

 

№ 83

Про реалізацію

інженерно-технічних

заходів цивільного захисту  

 

 

 

 

Відповідно до розділу п’ятого  статті 45 Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014 №6 «Про затвердження переліку об’єктів, що належать суб’єктам господарювання, проектування яких здійснюється з урахуванням вимог інженерно-технічних заходів цивільного захисту» (далі – Перелік) та з метою проектування і реалізації інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудуванні та будівництві об’єктів:

 

1. Департаменту містобудування архітектури та будівництва облдержадміністрації:

 

1) На стадії погодження завдань на проектування схем планування територій, генеральних планів населених пунктів області та іншої містобудівної документації враховувати розробку інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

 

2) Щороку до 25 грудня інформувати управління ДСНС України у Житомирській області про хід виконання цього розпорядження.

 

2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам:

 

1) Забезпечити дотримання вимог нормативних і законодавчих актів з питань реалізації та впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудуванні (містобудівної документації) та під час будівництва об’єктів (проектної документації).

 

2) Передбачати на стадії формування завдань на проектування схем планування території, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації інженерно-технічні заходи цивільного захисту.

 

3) Передбачати на стадії формування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки (завдання на проектування) об’єктів, визначених у Переліку, необхідність розроблення у складі проектної документації розділу „Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)”.

 

4) Провести відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед проектних установ і організацій.

 

5) Щороку до 25 грудня інформувати управління ДСНС України у Житомирській області про хід виконання цього розпорядження.

 

3. Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації забезпечити розгляд та погодження у встановленому порядку завдань для проектування розділу „Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)”.

 

4. Рекомендувати управлінню ДСНС України у Житомирській області:

 

1) Забезпечити в установлені законодавством терміни надання завдань для проектування розділу «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони)» у проектній документації на будівництво об’єктів та при плануванні забудови територій.

 

2) Надавати проектним установам і організаціям консультативну допомогу та інформаційні послуги з питань розроблення інженерно-технічних заходів цивільного захисту.

 

3) Щороку до 15 січня подавати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження.

 

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2012 № 413 «Про реалізацію інженерно-технічних заходів цивільного захисту».

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Дмитренка Г.В. 

  

 

 

Голова адміністрації  С.О. Машковський                     

 

  

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців