Розпорядження № 94 від 07.04.2016 "Про звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби"

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

 

07.04.2016

 

№ 94

Про звільнення громадян з альтернативної (невійськової) служби

 

 

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про альтернативну (невійськову) службу» (із змінами):

 

1. Звільнити з 12 квітня 2016 року з альтернативної (невійськової) служби у зв’язку із закінченням термінів її проходження гр. Демянюка Віктора Вікторовича, 3 червня 1993 року народження, призовника Баранівсько - Романівського об’єднаного районного військового комісаріату, члена релігійної громади Свідків Єгови, який проходив альтернативну службу з 28 травня 2013 року по 3 грудня 2013 року у ПАТ «Баранівське підприємство «Райагропромтехніка» підсобним робітником, з 4 грудня 2013 року по 1 березня 2015 року службу не проходив у зв’язку з медичними протипоказаннями на окремі види робіт, з 2 березня 2015 року по 12 квітня 2016 року проходив службу на ТОВ «ЕКО НОВА» м. Баранівка підсобним робітником. Домашня адреса: Баранівський район, с. Стара Гута, вул. Волянського, 30 (Зоряна,15).

 

2. Рекомендувати адміністрації ТОВ «ЕКО НОВА» м. Баранівка:1) Припинити дію строкового трудового договору, укладеного з гр. Демянюком В.В. на період служби, провести розрахунки відповідно до чинного законодавства України та зробити записи у трудовій книжці про строк проходження альтернативної (невійськової) служби.


2) Копію наказу про звільнення гр. Демянюка В.В. надати у п’ятиденний термін департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (10014 м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 3/14, каб.122) та у відповідний військовий комісаріат.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Лагуту Я.М.

 

 

Голова адміністрації

С.О. Машковський

 

 

Завантажити розпорядження

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців