• Карта сайту
 • 29 травня у Народицькому районі голова облдержадміністрації Сергій Машковський зустрівся з родинами загиблих в АТО - Юрченко Ігоря та М’ялкіна Ярослава.

   

  Ігор Юрченко служив у 54-му окремому розвідувальному батальйоні. Загинув 17 листопада 2014 року під час надання допомоги та евакуації поранених поблизу населеного пункту Новоорловка Шахтарського р-ну Донецької обл. Батько Ігоря, Петро Миколайович розповів про проблеми, допомоги у вирішенні яких потребує родина - капітальний ремонт будинку та працевлаштувати молодшого сина Дмитра. Дмитро теж брав участь в АТО у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Хлопць досі не отримав  статус учасника бойових дій.

   

  Сергій Машковський одразу ж відреагував - у телефонному режимі дав доручення обласному військовому комісару в короткий термін вирішити цю ситуацію. Голова облдержадміністрації пообіцяв родині загиблого бійця допомогти і з ремонтом будинку.

   

  Сім’я загиблого М’ялкіна Ярослава ще переживає втрату.  Адже зовсім недавно, 5 травня 2015 року, Ярослав загинув під Авдіївкою, а 9 травня з ним прощалися в рідних Народичах.

   

  Мати Олеся Леонідівна та сестра Анастасія Сергіївна повідомили  про свої негаразди:  розвалена веранда  та старі вікна. Сергій Машковський обіцяв прискорити  виплату  допомоги з обласного бюджету в розмірі 30 тис гривень та посприяти у відновленні житла.

   

  «За єдність та незалежність нашої держави хлопці віддали найцінніше – життя. І ніхто не має права  це забувати. Я висловлюю Вам щирі співчуття. Вічна слава нашим героям», - сказав керівник області, наголосивши, що держава зобов'язана виконати свій обов'язок та подбавши про родини загиблих.