Сергій Машковський привітав військовослужбовців 199 навчального центру ВДВ ЗСУ. ФОТО

13.10.2015 20:12 Версія для друку
4929  

У переддень державного свята, Дня захисника України, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський привітав військовослужбовців 199 навчального центру ВДВ ЗСУ.

 

«Маю честь особисто привітати вас, еліту Збройних Сил України – воїнів-десантників. Я гордий, що саме Житомирщина стала центром ВДВ і сил спеціального призначення. Саме у нас діє єдиний в Україні центр, який призначений для здійснення професійної підготовки військовослужбовців Високомобільних десантних військ», - сказав він.

 

Керівник області висловив подяку командуванню за вміле курування військовими частинами Високомобільних десантних військ в ході АТО та вагомий внесок в розбудову Збройних Сил України.

 

Сергій Машковський зауважив, що належна соціальна підтримка військовослужбовців-учасників АТО – один з пріоритетних напрямів роботи влади сьогодні.   Зараз в області реалізуються регіональні програми захисту учасників АТО та їх сімей, виплачуються щомісячні адресні матеріальні допомоги, надається житло, земельні ділянки.

 

 «Держава - в неоплатному боргу перед кожним воїном, що боронив територіальну цілість нашої держави і ми робимо все можливе, аби наші бійці відчували надійний тил і допомогу», - сказав він.

 

Кращі військовослужбовці були нагороджені грамотами облдержадміністрації.

 

ДОВІДКОВО:

 

Військова частина А2900 (199 навчальний центр ВДВ ЗСУ) була сформована 21.05.2015 року відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України від 14.02.2015 № Д-322/1/5дск «Про проведення додаткових організаційних заходів у Збройних Силах України в 2015 році” та наказу Командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України від 16.02.2015 року № 47дск  «Про проведення додаткових організаційних заходів у Високомобільних десантних військах Збройних Сил України в 2015 році».

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців