Сергій Машковський провів засідання оперативного штабу

9.02.2015 14:51 Версія для друку
525

Майже щоденно у Житомирі відбуваються оперативні наради, які стосуються режиму підвищеної готовності області щодо забезпечення безпеки громадян, захисту інфраструктури від терористичних посягань і виникнення інших надзвичайних ситуацій.

 

9 лютого голова облдержадміністрації Сергій Машковський провів чергове засідання оперативного штабу, на якому розглядалися питання проведення інвентаризації захисних споруд на території Житомирщини, вивчення їх стану, проведення першого етапу четвертої хвилі мобілізації, а також готовності відповідних служб до погіршення погодних умов.

 

Як повідомили в управлінні цивільного захисту населення Житомирської міської ради, зараз формується остаточний перелік укриттів, про адреси яких можна буде дізнатися, зателефонувавши на «гарячу лінію» 475-101.

Під час наради Сергій Машковський звернув особливу увагу заступника начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації управління ДСНС України у Житомирській області Олега Держанівського на погіршення погодних умов.

 

«За інформацією синоптиків, в області очікується похолодання. Тож давайте не чекати сильних морозів і вже облаштуємо пункти обігріву для людей. При цьому обов’язково треба перевірити, чи будуть вони забезпечені всім необхідним», – зауважив голова облдержадміністрації.

 

Про стан мобілізації в Житомирській області присутнім доповів обласний військовий комісар Микола Залесський. Загалом на Житомирщині виконання плану першого етапу четвертої хвилі мобілізації складає 62%. За словами комісара, найбільше проблем поки що виникає у містах Коростень і Житомир. Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що вже цього тижня виїде в проблемні райони та проведе виїзний оперативний штаб.
Прес-служба облдержадміністрації

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців