Сергій Машковський з робочим візитом відвідав Хмельницьку область. ФОТО

15.06.2016 14:13 Житомирська область, екологічна ситуація, Баранівський район, Понінківська фабрика, очисні споруди Версія для друку
855  

Сьогодні, 15 червня, голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський перебуває із робочою поїздкою на Понiнкiвськiй картонно-паперовiй фабрицi Хмельницькoї області.

 

У рамках візиту керівник області разом із екологами областi, представниками санітарно-епідеміологічної служби, керiвництвом Баранiвського району та керівництвом підприємства оглянули очисні споруди Понінківської фабрики.

 

Також голова ОДА перевipив стан річки Хомора у смт Першотравенськ Баранівського району та на межі Житомирської i Хмельницької областей. Зараз стан piчки набагато кращий, адже розпочався процес самовiдновлення.

 

Сергій Машковський наголосив, що зараз першочерговим є припинення накопичення шкідливих речовин у річках та лiквiдацiя наслiдкiв забруднення.

 

Cторони під час круглого столу відпрацьовують спільні варіанти вирішення проблеми стосовно екологічної ситуації, що склалася із забрудненням річок. Зокрема, визначають перелік заходів щодо ліквідації забруднення річки Хомора та попередження забруднення басейну річки Случ.

 

«Нixто не приїхав сюди зупиняти роботу пiдприємства. Ми розумiємо, що це податки та робочi мiсця. Але належна робота очисних споруд – це вашi зобов'язання. Ми пересвiдчилися, що вода стала чистiшою. Ви зробили велику роботу щодо належного функцiонування очисних споруд. Одне з основних питань, що нас турбує – лiквiдацiя наслiдкiв забруднення води», – наголосив голова ОДА Сергiй Машковський пiд час розмови з керiвництвом фабрики.

 

Детально про результати робочої поїздки керівника області Сергія Машковського до Понінківської картонно-паперової фабрики незабаром читайте на сайті облдержадміністрації.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців