• Карта сайту
 • Отримати субсидію – просто!

  З 1 травня 2015 року в Україні суттєво спрощено порядок призначення субсидій. Жителі області продовжують активно подавати документи на одержання житлових субсидій. Тепер для цього треба подати до місцевого управління соціального захисту лише 2 документи – заяву та декларацію.

  докладніше

  Новий садочок – нове майбутнє. ФОТО

  31 серпня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський побував на відкритті дошкільного навчального закладу в селі Дідовичі Новоград-Волинського району.

  докладніше

  Верховна Рада України ухвалила Постанову "Про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади". ВІДЕО

  Відповідно до Постанови (№2217а/П1), законопроект про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади (реєстр. № 2217а) попередньо схвалено.

  докладніше

  Представники територіальних громад обговорювали зміни до Конституції

  29 серпня Президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками територіальних громад обговорив конституційні зміни щодо децентралізації. Серед громадськості на обговоренні було і 3 представники територіальних громад Житомирщини.

  докладніше

  Рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі в області

  За минулий тиждень (з 24.08 по 30.08) Державна служба України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області здійснювала виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

  докладніше

  В Україні вже завтра будуть підвищені соціальні стандарти

  Зарплати і пенсії збільшаться вже з 1 вересня, хоча планувалося зробити це тільки в грудні.

  докладніше

  На Житомирщині стартувала перша електронна закупівля

  На Житомирщині розпочалося впровадження системи електронних закупівель та розміщено на відповідному сервісі першу тендерну пропозицію.

  докладніше

  Декомунізація на Житомирщині: як змінюються топонімічні назви

  За розпорядженням голови Житомирської облдержадміністрації №193 в області здійснюється організація роботи та виконання заходів, пов’язаних з декомунізацією.

  докладніше

  Про що розмовлятимуть у школах на Першому уроці

  Завтра, 1 вересня, розпочнеться новий навчальний рік. На Житомирщині за парти сядуть 126,7 тис. учнів, з них – 14,5 тис. першокласників.

  докладніше

  Вакансії в ОДА – до 9 вересня

  До 9 вересня 2015 року триває прийом документів на вакантні посади 7 керівників структурних підрозділів ОДА.

  докладніше