• Карта сайту
 • За грант від ОДА жителі Житомирщини з вадами зору побувають на фахових екскурсіях історичними місцями області

  За грантові кошти від Житомирської облдержадміністрації особи з вадами зору зможуть побувати на спеціальних екскурсіях історичними місцями Житомирщини.

  докладніше

  Людмила Зубко: на музичному таборі у Житомирі дітей навчають бути командою зірок, а не зіркою в команді. ВІДЕО

  Вже 4 дні у Житомирі 185 дітей навчаються співати різними мовами та грати на музичних інструментах у денному таборі «Music Camp International».

  докладніше

  Голова ОДА Ігор Гундич відзначив найактивніших підприємців області. ФОТО

  78 представників бізнесу Житомирщини отримали відзнаки до Дня підприємця від голови ОДА Ігоря Гундича та голови обласної ради Володимира Ширми.

  докладніше

  Фонд братів Кузьміних отримав грант Житомирської ОДА для допомоги учасникам АТО

  Підтримку з обласного бюджету до кінця року отримає благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних». Громадська організація надаватиме безкоштовну реабілітаційну, психологічну, оздоровчу допомогу ветеранам війни, учасникам АТО, дітям та дорослим з інвалідністю.

  докладніше

  На виставці «IN PROGRESS» відвідувачі можуть побачити 60 моделей суконь, авангардну моду, сценічне вбрання зірок. ФОТО

  У Житомирі відкрилася виставка «IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності», де представлені колекції українських fashion-дизайнерів.

  докладніше

  Андрій Рева: Осучаснення пенсій є невід'ємною складовою пенсійної реформи та дозволить Уряду збільшувати пенсії понад рівень інфляції

  Першим кроком після ухвалення законопроекту про пенсійну реформу у другому читанні стане проведення осучаснення пенсій для усіх без виключення пенсіонерів.

  докладніше

  Близько 129 тисяч учнів області навчатимуться у закладах, які на 100% готові до нового року

  З першого вересня 2017 року в освітніх закладах Житомирщини навчатиметься близько 129 тисяч дітей. Всі заклади та установи на 100% готові до нового 2017/2018 навчального року.

  докладніше

  За рахунок гранту від ОДА на Житомирщині промаркують велосипедні маршрути

  Велосипедні маршрути різної складності з’являться у Житомирському районі за грантові кошти від Житомирської ОДА.

  докладніше

  За цей рік в області 8 котелень перевели на альтернативні види палива

  8 котелень на Житомирщині переведено на альтернативні види палива цьогоріч. Це дозволить скоротити споживання газу на 278 тис. м3 в рік.

  докладніше

  У громаді на Житомирщині за кошти ДФРР розпочали будівництво станції знезалізнення питної води

  У Краснопільській об’єднаній територіальній громаді, що в Чуднівському районі, розпочали будівництво станції знезалізнення питної води та водогінних мереж у с. Стетківці та будівництво водопроводу у с. Краснопіль. Ці проекти реалізуються у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

  докладніше