• Карта сайту
 • На полях Житомирщини завершили збір ранніх зернових культур – аграрії намолотили 808 тис. тонн зерна

  В агрогосподарствах області завершили збір ранніх зернових і зернобобових культур. Загалом аграрії намолотили 808 тис. тонн зерна, що на 7 тис. тонн більше, ніж у минулому році.

  докладніше

  Ще 8 амбулаторій на Житомирщині пройшли погодження Мінрегіону

  В області незабаром розпочнеться будівництво нових сільських амбулаторій з проживанням для 1-2 лікарів. Наразі погоджено створення 22 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на території Житомирщини.

  докладніше

  Дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко відвідають Житомирщину. Акредитація ЗМІ

  У День знань, 1 вересня, дружина Президента України Марина Порошенко та Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко відвідають Житомирську область з робочим візитом.

  докладніше

  Ліки за п'ятьма програмами державних закупівель їдуть у регіони

  У регіони відправлено ще низку препаратів, закуплених за державні кошти. Найближчим часом ці препарати будуть доступні у лікарнях.

  докладніше

  Організатори та учасники Music camp розповіли про проект

  Протягом п’яти днів діти з Житомира та інших населених пунктів області навчаються грати на кількох музичних інструментах і співати. Всі вони є учасниками проекту Music camp International, який вже вдруге відбудеться на Житомирщині. Про головну ідею, процес навчання та успіхи дітей розповіли його організатори і учасники під час прес-конференції вчора, 30 серпня.

  докладніше

  Осінні вихідні - куди піти житомирянам. АНОНС

  В перші осінні вихідні запрошуємо всіх жителів області на культурні події: виставки, квести, дитячі свята, концерти та фестивалі. Анонс подій.

  докладніше

  Продовжується ремонт доріг в Любарському та Попільнянському районі

  В Любарському районі на ділянці дороги Велика Волиця – Бичева ведуть підготовчі роботи для влаштування асфальтно-бетонного покриття, а на дорозі Парипси-Почуйки продовжуються роботи з розширення дороги.

  докладніше

  Ще одну сучасну медіатеку відкрили для учнів Левківської школи. ФОТО

  Мультимедійну медіатеку, в якій учні із задоволенням працюватимуть та відпочиватимуть, відкрили у Левківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Це вже четверта медіатека у Житомирському районі.

  докладніше

  Відшкодування втрат на суму понад 15 млн грн забезпечили державні аудитори Житомирщини протягом семи місяців 2018 року

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня-липня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 15,07 млн грн.

  докладніше

  На Житомирщині відзначили кращих підприємців року. ФОТО

  Напередодні Дня підприємця на Житомирщині відзначили кращих суб’єктів господарювання.

  докладніше