Ще 2 агропідприємства області отримають 140 тис. грн компенсації з держбюджету

12.07.2018 10:09 Житомирська область, підприємства, агро, компенсація, держбюджет, кредити Версія для друку
220

На Житомирщині ще 2 агропідприємства отримають впродовж року компенсацію у сумі 140 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.

 

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА за підсумками засідання конкурсної комісії, яка пройшла 10 липня.

 

За інформацією департаменту, вже 5 агропідприємств Житомирщини скористались державною програмою, за якою впродовж року отримають 1 млн 362 тис. грн компенсації за відсоткові ставки кредитів, які залучили на покриття виробничих витрат. А саме – придбання насіння, засобів захисту, мінеральних добрив, паливно-мастильних матеріалів тощо.

 

Під час засідання комісії визначили 2 агропідприємства з Андрушівського та  Попільнянського районів, які отримають компенсацію за пільговими кредитами на загальну суму 140 тис. грн з державного бюджету.

 

Загалом 5 сільськогосподарських товаровиробники області оформили кредитні угоди на 13,75 млн грн для покриття виробничих витрат, пов’язаних із закупівлею пально-мастильних матеріалів, насіння, добрив, засобів захисту рослин, кормів тощо.

 

Конкурсна комісія продовжує прийом заявок та документів на отримання компенсації з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

 

Компенсації підлягають відсоткові ставки за:

 

  • короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат;
  • середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення.

 

З переліком документів можна ознайомитись ТУТ.

 

Документи необхідно подати за адресою: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська 25, департамент агропромислового розвитку та економічної політики обласної державної адміністрації, каб. 212. Тел. для довідок: (0412) 47-46-28.

 

 

Нагадаємо, що раніше 3 агропідприємства отримали погодження на компенсацію у сумі 1 млн 122 тис. грн з державного бюджету за залученими у національній валюті банківськими кредитами для покриття виробничих витрат.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців