Що буде із інтернатними закладами, які планують оптимізувати, вирішують у Житомирській ОДА

17.03.2017 16:05 Житомирська область, обговорення, громадськість, оптимізація, інтернатні заклади, Ярослав Лагута Версія для друку
643  

Наповненість інтернатних закладів Житомирщини 43-80%, а кількість персоналу, який навчає та обслуговує дітей, в деяких закладах становить більше 1,3 на одного вихованця. Планується оптимізація.


Це питання зараз обговорюють у сесійній залі облдержадміністрації за участю заступника голови ОДА Ярослава Лагути.


«Зараз у нас є можливість вислухати кожного і детально проговорити це питання. Робоча група проголосувала і прийняла рекомендаційні рішення, далі обласна рада розгляне проекти рішень на двох засіданнях постійних комісій – бюджетній та гуманітарній, і тільки після цього питання буде винесено на розгляд депутатів обласної ради на сесії. Якщо ви маєте якісь пропозиції, маєте змогу співфінансувати заклад – ми для того і зібралися, аби дійти консенсусу. Ви маєте самі розуміти, що утримувати дитину за 150 тисяч гривень на рік – це великі кошти», – сказав Ярослав Лагута.


Представники батьківських комітетів та керівництво 5-ти інтернатних закладів, які підпадають під оптимізацію, вирішують, як можна зекономити кошти.


Також Ярослав Лагута додав, що працівники навчальних установ мають показувати реальну картину: «Всі ми знаємо, що в районах іде «полювання на дітей» – інтернати переманюють дітей собі, а школи собі, лише для того, щоб на 1 вересня показати, що їх заклад наповнений на 100%».


Яке рішення приймуть після завершення обговорень батьки, викладачі, громадськість та влада читайте згодом на сайті Житомирської облдержадміністрації.


Нагадаємо, що робоча група винесла на розгляд депутатів питання ліквідації та об’єднання інтернатних закладів.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців