• Карта сайту
 • 16 грудня, у День Збройних Сил України, Верховна Рада прийняла проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби».

   

  Розробка законопроекту була обумовлена необхідністю унормування проходження військової служби в особливий період шляхом заміни контрактів, термін дії яких визначений «до закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію».

   

  Законодавчим актом надано можливість військовослужбовцям, які проходять військову службу за різними видами контрактів в особливий період, за бажанням продовжити військову службу за новим контрактом або звільнитися з військової служби.

   

  Встановлено, що «право на звільнення з військової служби набувають військовослужбовці:

  Такі особи можуть продовжувати військову службу за новим контрактом, що укладається на умовах, передбачених частиною четвертою статті 23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», якщо вони виявили таке бажання.

   

  Проект Закону зареєстровано за № 5337.

   

  У разі набуття чинності прийнятого в сесійній залі документу, у Генеральному штабі та в інших силових структурах будуть складені графіки, за якими звільнятимуться у запас усі, хто матиме на це право та бажання.

   

  Нагадуємо, що з питань служби за контрактом необхідно звертатися до військових комісаріатів за місцем проживання.