• Карта сайту
 • З нагоди Дня Соборності України Петро Порошенко присвоїв почесні звання жителям області

  Президент України Петро Порошенко присвоїв почесні звання жителям області з нагоди Дня Соборності України.

  докладніше

  Ігор Гундич про 100 днів роботи із системою ProZorro і «ходаків»

  Голова облдержадміністрації Ігор Гундич заявив, що є прихильником системи ProZorro. Адже пересвідчився у її ефективності.

  докладніше

  На відеоприйом до голови ОДА Ігоря Гундича активно записуються жителі області

  Зокрема, колектив освітян Кмитівської спецшколи-інтернат звернулися, аби детальніше дізнатися про оптимізацію навчальних закладів, тому що переживають, що їх заклад буде закритий. Ігор Гундич запевнив освітян в тому, що оптимізація – це не закриття, а вдосконалення.

  докладніше

  Закривати обласний онкодиспансер на Житомирщині ніхто не планує

  Закривати, розформовувати або скорочувати Житомирський обласний онкологічний диспансер ніхто не планує. Про це запевняє заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута.

  докладніше

  Близько 60 млн грн зекономила Житомирщина після модернізації котелень у 2016 році

  В результаті переведень 128 котелень на альтернативне паливо Житомирщина у 2016 році зекономила 9,4 млн кубів газу та відповідно 59,2 млн грн.

  докладніше

  Ігор Гундич про зміни в ОДА та розвиток області. ВІДЕО з 5 каналу

  Житомирщина тримає першість у реформі децентралізації, займає лідируючі позиції завдяки енергоефективним заходам, а облдержадміністрацію чекає оновлення структури.

  докладніше

  У січні 2017 року ОСББ активніше утеплюють свої багатоповерхівки

  Все більше нових ОСББ приєднується до Урядової програми з енергоефективності. Так, у січні 2017 року 25 ОСББ стали її учасниками та залучили на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках 1,6 млн гривень.

  докладніше

  Згідно дедлайну голови ОДА у північних районах розпочато тендер для харчування дітей

  За інформацією заступника директора департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Світлани Бойм, закупівлю продуктів для харчування дітей буде проведено у найкоротші терміни в рамках чинного законодавства.

  докладніше

  На Житомирщині обласні лікарні забезпечені препаратами із запасом на 3-6 місяців

  Питання забезпечення ліками медичних закладів області та наявність запасів ліків в КУ «Обласна спецбаза медичного постачання» сьогодні, 31 січня, обговорювали на апаратній нараді під керівництвом Ігоря Гундича.

  докладніше

  Як уникнути переохолодження організму та обмороження

  За прогнозами Укргідрометцентру на території Житомирщини спостерігатиметься холодна морозна погода, яка може стати причиною переохолодження організму та обмороження частин тіла людини.

  докладніше