Січень 2019

Діти із села Скраглівка Бердичівського району, які захоплюються грою у хокей, відтепер мають справжнє спортивне екіпірування – ключки та спеціальні шоломи.

докладніше

У День Водохреща на Житомирщині ще 3 релігійні громади, дві з яких разом із священниками, під час зборів виявили бажання змінити канонічну підлеглість та приєднатись до єдиної Православної церкви України. Це громади у с. Кишин Олевського району, м. Андрушівка, с. Павлівка Пулинського району.

докладніше

Міністерство культури України розпочало відбір кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва.

докладніше

Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і Господь надав нам Томос. І тепер значення слова «Томос» знає кожен українець – це духовний елемент незалежності нашої країни.

докладніше

Сертифікати на житло вручив сьогодні, 18 січня, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

докладніше

Житомирщина доєдналась до патріотичної всеукраїнської акції «Естафета єднання» – діти розмалювали орнаментом сторінку у незвичайній книзі «Соборна Україна очима дітей» в рамках відзначення 100-річчя Акту Злуки.

докладніше

Зануритися у воду на Водохреще, відвідати обласний чемпіонат з кікбоксингу та розповісти про своє хобі під час творчої зустрічі в юнацькій – ось так можна провести вихідні 19-20 січня. Анонс

докладніше

Національна служба здоров’я України розпочинає відкритий конкурсний відбір позаштатних медичних експертів для забезпечення клінічної експертизи роботи НСЗУ.

докладніше

У Житомирі голова ОДА Ігор Гундич привітав жінок, які присвятили своє життя найтяжчій та найбільш клопіткій праці – вихованню дітей.

докладніше

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців