Сім'ї інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО отримуватимуть грошову компенсацію для придбання житла

19 жовтня ц.р. на засіданні Кабміну Міністрів України було прийнято постанову за № 719 «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І—ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».


Цим рішенням Уряду затверджено механізм надання цільової грошової компенсації сім'ям інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників антитерористичної операції за належне їм житло відповідно до Житлового кодексу. При цьому, передбачено право зазначених осіб отримувати грошову компенсацію за їх бажанням.


Таким чином сім'ї загиблих учасників АТО та інваліди війни з числа учасників АТО зможуть самостійно обирати найбільш прийнятне для них житло та купуватимуть його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої Урядом.


Слід зазначити, що згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.10.2016№ 773-р обсяг субвенції з державного бюджету на зазначені цілі у поточному році для області складає 43,9 млн. грн.


Рішенням сесії Житомирської обласної ради від 04.11.2016 дані кошти розподілені між районними та міськими бюджетами області.


З метою визначення права та розміру грошової компенсації на придбання житла вищезазначеною категорією населення, при райдержадміністраціях (міськвиконкомам) утворені та розпочали роботу відповідні комісії.


У разі виникнення додаткових запитань щодо отримання грошової компенсацію для придбання житла сім’ями інвалідів війни та загиблих військовослужбовців з числа учасників АТО пропонуємо звертатися до департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації за телефон 24-08-62.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців