Система електронного декларування офіційно стартувала

1.09.2016 09:52 Петро Порошенко, е-декларування, безвізовий режим, ЄС Версія для друку
499

З 00 годин 01 вересня 2016 року офіційно стартує система електронного декларування. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час спілкування із журналістами в рамках робочої поїздки в Маріуполь.

 

31.08.2016 Експертною радою Держспецзв’язку прийнято рішення про відповідність створеної комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр) встановленим вимогам та видачу Атестату відповідності КСЗІ Реєстру. Усі недоліки, допущені компанією-розробником стосовно побудованої КСЗІ Реєстру, ДССЗЗІ усунуто, – повідомляють в Держспецзв’язку.

 

Глава держави підкреслив, що це означитиме завершення виконання умов в рамках програми співпраці з МВФ та завершення виконання зобов’язань щодо надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом.

 

Петро Порошенко зазначив, що 5 вересня комітет Європарламенту приступить до розгляду питання надання безвізового режиму для українців.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців