Сьогодні, 16 травня, у Житомирі відбувся ІІІ Форум роботодавців та ярмарок вакансій. 

 

Більше 50 підприємств та близько 30 навчальних закладів міста та області презентували свою роботу у виставковій частині форуму на вулиці Михайлівській. 

 

Мета проведення заходу – налагодження комунікації між його учасниками, ознайомлення із можливостями в освітній галузі та працевлаштуванні. 

 

На ярмарку вакансій були представлені заклади професійно-технічної освіти Житомира та міст обласного значення, а також вищі навчальні заклади обласного центра. 

 

Крім цього, в рамках проведення форуму організовано майстер-класи щодо вибору професії, написання резюме та проходження співбесіди. 

 

Житомиряни та гості міста мали можливість скуштувати продукцію житомирських підприємств, сфотографуватися у фотозонах та переглянути показові виступи. 

 

Нагадаємо, що сьогодні у Житомирі вперше проходить Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей», в рамках якого проводяться тематичні дискусії тадіють тематичні виставки (до 17:00). 

 

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців