Спільними зусиллями і готовністю до амбітних рішень ми зможемо розкрити нові можливості для співпраці – Президент України

17.01.2017 10:24 ПРезидент України, іноземні посли, зустріч, країни-партнери Версія для друку
318

1Під час Щорічного зустрічі з іноземними послами, акредитованими в Україні, Президент Петро Порошенко подякував урядам країн-партнерів України, зокрема Німеччини та Франції за лідерство як у рамках Нормандського формату, так і у Європейському Союзі в цілому. Глава держави наголосив, що санкції проти агресора Росії мають зберігатися до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, включно з поверненням Криму.

 

«Вірю, що для «зробленого в Україні» та «зробленого для України» не може і не повинно бути географічних кордонів чи обмежень. Також вірю, що спільними зусиллями і готовністю до амбітних рішень і підходів ми зможемо закріпити існуючі досягнення і розкрити нові потенційні можливості для нашої співпраці», - звернувся Петро Порошенко до присутніх на зустрічі дипломатів.

 

Глава держави також висловив слова вдячності партнерам України в Генасамблеї ООН, які у 2016 році сказали своє слово у питанні Автономної Республіки Крим і міста Севастополь, закріпивши за Росією статус окупаційної влади та агресора.

 

Президент зазначив, що груднева Резолюція ГА ООН є дороговказом у справі деокупації півострова та забезпечення прав людини в Криму.

 

Петро Порошенко також наголосив, що завдяки спільним зусиллям у 2016 році вдалося знайти формулу з метою розблокування ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС та висловив сподівання, що у 2017 році це питання нарешті має бути вирішено.

 

Глава держави також висловив слова глибокої подяки Сполученим Штатам Америки та назвав 2016 рік роком високої динаміки українсько-американських контактів і співпраці на засадах сталої двопартійної підтримки України та висловив сподівання щодо дотримання з боку США взятих зобов’язань.

 

Президент наголосив на важливості підтримки України з боку міжнародних фінансових інституцій, зокрема МВФ, Світового Банку та ЄБРР, за потужного лідерства США. Він зазначив, що ця підтримка залишатиметься важливим елементом для забезпечення сталості та ефективності процесу реформ в Україні. «Вона дозволила стабілізувати макроекономічну ситуацію в країні у 2016 році та посилила впевненість потенційних інвесторів для запуску власних проектів в Україні, можливо вже у 2017 році», – сказав Президент.

 

Глава держави також подякував урядам країн «Великої сімки», зокрема Японії, за незмінну і тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Він також висловив сподівання, що Італійське головування в цьому об’єднані демонструватиме таку ж принципову увагу до ситуації в  Україні протягом 2017 року. Президент окремо подякував урядам Литви та Польщі, як країнам-членам ЄС за підтримку нашої держави. Він також висловив сподівання, що цей рік «стане врожайним» у співробітництві з Ізраїлем, зрілість партнерства з яким було доведено під час спільного вшанування 75-ої річниці трагедії Бабиного яру.

 

Петро Порошенко підкреслив стратегічний характер партнерства між Україною та Туреччиною, Азербайджаном. Президент наголосив на надзвичайній важливості зони вільної торгівлі з Канадою та підкреслив українське прагнення й надалі розвивати стратегічне партнерство з Китаєм, розвивати потенціал співробітництва з країнами Близького Сходу та Латинської Америки, розширювати відносини з країнами африканського континенту, зокрема Єгиптом, Нігерією та Марокко.

 

 

 

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців