Спортивні держслужбовці, – Ігор Гундич привітав фіналістів обласного етапу спартакіади. ФОТО

6.07.2018 15:33 Спорт, спартакіада, Житомирщина спортивний хаб, голова ОДА, Ігор Гундич, держслужбовці Версія для друку
496  

Обласний етап 20-ї ювілейної спартакіади пройшов сьогодні, 06 липня 2018 року, у м. Андрушівка. Особливістю спартакіади є те, що участь у ній брали державні службовці з усієї області.

 

Голова ОДА Ігор Гундич наголосив, що область, яка є в хабі розвитку спорту, тепер має показати належний рівень і на всеукраїнській спартакіаді, направивши туди кращих спортивних держслужбовців:

 

«Житомирщина ставить пріоритет на розвиток і підтримку спорту, на будівництво спортивних об’єктів. Тому область, яка є в хабі розвитку спорту, має показати належний рівень і на всеукраїнській спартакіаді держслужбовців».

 

Керівник області підкреслив, що підтримує ініціативних людей, які розвиваються не лише вузькопрофесійно, а й мають спортивне хобі.

 

«Сьогодні своїм прикладом ви демонструєте те, що державні службовці – це не тільки люди в білих комірцях, які займатися паперовими справами, а й часто є універсальними солдатами, різнобічно розвинутими, спортивними і командними працівниками», – підкреслив Ігор Гундич, а також додав, що переможці спартакіади будуть достойно мотивовані на нові результати.

 

Участь у обласному етапі спартакіади взяли 17 команд із різних районів та міст області. Змагалися держслужбовці за різними спортивними напрямками: футбол, теніс, волейбол, шахи та ін.

 

Інформація про переможців буде опублікована згодом на сайті ОДА.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців