Спортивні та культурні заходи очікують жителів області вже цих вихідних. АНОНС і ВІДЕО

27.04.2018 15:31 вихідні, Житомирщина, весна, спортивні та культурні події, спорт, культура, сакура, Житомир, весна у Житомирі, відео, анонс Версія для друку
453

огляд вихіднихЗапрошуємо жителів області на цих вихідних долучитися до культурних та спортивних подій: чемпіонати, змагання, концерти, майстер-класи та інші заходи.

 

А для тих, хто завітаєте до Житомира пропонуємо: насолодитися цвітінням сакур по вул. Михайлівській і вул. Пушкінській, прогулятися парком та сфотографуватися на фоні інсталяції «Парасолька просто неба» (вул. Михайлівська).

 

Анонс заходів:

 

28 квітня (субота)

 

09:00 год. – Фінальний день IV –й Фестивалю екранного мистецтва «Пілігрим»: відкриті покази та церемонія нагородження переможців. Деталі: http://oda.zt.gov.ua/u-zhitomiri-startuvav-3-dennij-kinofestival-%C2%ABpiligrim%C2%BB.html.

 

10:00 год. – В рамках Grieg Fest – 2018 у м. Житомирі відбудеться ряд тематичних заходів: від майстер-класів до концерту норвезької та класичної музики. Деталі: http://oda.zt.gov.ua/u-zhitomiri-rozpochavsya-ukrainsko-norvezkij-kulturnij-dialog.html.

 

09:30 год. – Другий день Відкритого чемпіонату Житомирської області з плавання «Містер Батерфляй». Місце проведення – Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» (м. Житомир, Старий Бульвар, 13).

 

11:00 год. – Чемпіонат області з волейболу серед юнаків. Місце проведення – ЗОШ № 21, ЗОШ № 30 м. Житомира (вул. С. Ріхтера, 6А та Шкільний провулок, 4).

 

14:00 год. – відкритий Чемпіонат Житомирської області з Айкідо. Місце проведення -  Федерація бойових мистецтв «Айкі Те Гатана Рю» (м. Житомир, пров. Парковий, 4)

 

29 квітня (неділя)

 

10:00 год. – Другий день Чемпіонату області з волейболу серед юнаків. Місце проведення – ЗОШ № 21, ЗОШ № 30 м. Житомира (вул. С. Ріхтера, 6А та Шкільний провулок, 4).

 

30 квітня (понеділок)

 

В Черняхові, Коростені, Радомишлі та Новоград-Волинському відбудуться обласні змагання з футболу на призи кубку «Шкіряний м'яч».

 


 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців