Сучасний виробничий комплекс відкрили у Романівському районі

19.08.2016 18:20 Житомирська область, Романівський район, ДП "Шпат", відкриття, нова лінія Версія для друку
1538  

Урочисте відкриття нової технологічної лінії збагачення польовошпатових руд ДП «Шпат», що функціонує у с. Мала Токарівка Романівського району, відбулось сьогодні, 19 серпня.

 

Дочірнє підприємство «Шпат» більше 18 років забезпечує сировиною підприємства фарфорово-фаянсової промисловості та підприємства, що здійснюють виготовлення керамічної плитки як на території України, так і за кордоном. Зокрема, ТОВ «Церсаніт-Інвест», ТОВ «РМ-Інвест», ТОВ «Укрпіастрелла», ТОВ «Пісківський завод скловиробів» та інших.

 

Основний вид діяльності підприємства – добування пегматитів і польовошпатових руд відкритим способом та подальше їх збагачення, а також видобування лужних каолінів.

 

У відкритті нової технологічної лінії ДП «Шпат» взяли участь начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації Роман Крисюк, керівники Романівського та Баранівського районів, керівництво та працівники підприємства.

 

За підтримки та сприяння Житомирської облдержадміністрації було реалізовано інвестиційний проект щодо модернізації виробничих потужностей ДП «Шпат». Зокрема, підприємством придбано обладнання: сушильний барабан БН2-10, твердопаливний притопок, високочастотні грохота ГВД 2х2 та Mogensen D8483, магнітні сепаратори, віброживильники, конвеєра, норії, система аспірації (циклони, вентилятори). Монтаж обладнання забезпечив швидкий запуск нової лінії виробництва.

 

Начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської облдержадміністрації Роман Крисюк, вітаючи працівників підприємства, зазначив: «ДП «Шпат» є одним із бюджетоутворюючих підприємств як Романівського району, так і області в цілому. Модернізація виробничих потужностей, а сьогодні це – запуск нової лінії збагачення польовошпатових руд, дозволить підприємству стати конкурентоспроможним та привабливим для потенційних покупців. Адже в результаті ми отримуємо принципово новий продукт, який дасть можливість забезпечити підприємства скляної промисловості України якісною вітчизняною сировиною».

 

За словами керівника Сергія Раковця, потужність нової лінії – 3 тис. тонн на місяць збагачення сировини, а це – 15 додаткових робочих місць. Також планується експортування продукції до Республіки Білорусь.

 

Всі гості свята спостерігали за запуском нової лінії виробництва на ДП «Шпат» та процесом збагачення руд. А також ознайомились із тією продукцією, яка виготовляється із польовошпатових руд, та історією створення підприємства.

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців