Свідоцтво про народження можна отримати відразу у пологовому будинку. ФОТО

6.11.2015 14:31 Версія для друку
1286

1Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута та начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олег Горай сьогодні, 6 листопада, показали в дії новий сервіс, запроваджений в обласному перинатальному центрі.

 

Відтепер працівники Житомирського міського управління юстиції приймають документи, необхідні для проведення державної реєстрації народження дитини, та видають свідоцтво про народження безпосередньо у Житомирському обласному перинатальному центрі (м. Житомир, вул. Сабурова, 2).

 

Сьогодні батьки двох немовлят змогли випробувати на собі це інноваційне впровадження та отримали свідоцтва про народження ще до виписки з пологового будинку.

 

Ярослав Лагута побажав батькам легкої дороги у житті, здоров’я їхнім немовлятам та зазначив:

«У епіцентрі завжди має бути людина з її проблемою, яку необхідно вирішити, а сама процедура цього вирішення, документальне оформлення має відійти на другий план. Саме тому цей пілотний проект відкриває шлях до спрощення інших процедур, і не лише юридичних. З сьогоднішнім шаленим ритмом життя необхідно змінювати систему, наближати послуги до людей, щоб вони мали більше часу займатися своїм розвитком, улюбленими справами, отримувати задоволення від життя, а не витрачати його на черги та біганину по різним установам».

 

«З початком дії нового сервісу батьки можуть подати документи через інтернет та отримати свідоцтво про народження дитини одразу у пологовому будинку. Це економить час батьків, даючи їм змогу більше уваги приділити своїй дитині. Таке нововведення є лише початком реформування адміністративної сфери, надалі будуть створюватися нові сервіси, які полегшать життя нашим громадянам», – розповів Олег Горай. Крім того, начальник управління юстиції Житомирщини наголосив, що цей пілотний проект розвиватиметься, та з часом у всіх пологових будинках міста і області  можна буде скористатися такою послугою.

 

Незважаючи на введення нової послуги, громадяни також мають право на подання заяви про державну реєстрацію народження протягом місяця з дня народження дитини до відділів державної реєстрації актів цивільного стану та отримати свідоцтво у цих установах.

 

2

 

 

3

 

4

 

5

 

6

 

8

 

9

 

 

 

 

                     

Електронні закупівлі

Децентралізація

Детінізація доходів громадян та зайнятості населення

Телефонний довідник

Рада регіонального розвитку

 

До уваги переселенців

 

Соціальний діалог

 

Звіт про використання бюджетних коштів

Стратегія розвитку Житомирської області на період до 2020 року

Звіти про виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку

Регуляторна діяльність

Дошка оголошень

Книги пам'яті

Звіт про виконання Державного бюджету

Моніторинг та оцінка результатів діяльності районних державних адміністрацій та міськвиконкомів рад міст обласного значення

Центральна виборча комісія

Державний реєстр виборців